Od 15 lat cieszymy się dużym zaufaniem klientów

Wykonujemy kompleksową obsługę geodezyjną dla dużych i małych inwestycji przy użyciu najwyższej jakości precyzyjnego sprzętu geodezyjnego oraz oprogramowania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić bezbłędne pomiary geodezyjne.

0
LAT
NA RYNKU
0
ZREALIZOWANYCH
ZLECEŃ
0
KLIENTÓW
0%
ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

Historia firmy

Firma GEO-EKSPRES istnieje od 2005r. i od samego początku naszej działalności skupiliśmy się na współpracy z najbardziej wykwalifikowanymi i doświadczonymi geodetami, dzięki czemu mogliśmy obsługiwać klientów indywidualnych oraz głównych wykonawców największych inwestycji budowlanych w Polsce.

Nieustannie podnosimy poprzeczkę doskonaląc swoje umiejętności i zdobywając wiedzę z zakresu obsługi najnowszych urządzeń oraz oprogramowania, dzięki czemu prace geodezyjne możemy wykonywać jeszcze szybciej i jednocześnie precyzyjnie.

Motywacja

Najbardziej motywuje nas do pracy zadowolenie naszych Klientów, którzy najczęściej trafiają do nas z polecenia. Niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny, czy duża firma, obsługa jest zawsze na takim samym, wysokim poziomie.

Nasze standardowe cele i priorytety to nieustanny rozwój, najwyższa jakość wykonywanych usług geodezyjnych, terminowe wykonywanie zleceń.

Referencje

Cieszymy się dużym zaufaniem klientów, którzy wystawiają nam referencje. Posiadamy rekomendacje od najbardziej znanych firm, wykonujących największe inwestycje w Polsce i zagranicą.

Więcej… »

Jesteśmy profesjonalistami

Nasz zespół to wyłącznie wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy cały czas podnoszą swoje kompetencje.

Skontaktuj się

Zadzwoń

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania

Oferta

Przedstawimy Ci dogodne warunki współpracy